ACARLAR TURİZM

Her türlü Kurum,Okul, Firma ve fabrikaların yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları Acarlar Turizm Seyahat olarak şehir içi personel taşımacılığı alanında hizmetlerimizi devam etmekte olun yeniliklerle birlikte faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Gelişen çağın gereklerine uygun şekilde yapılmakta olan ve atılan her adımda verimliliği sürekli kılarak kaliteli ve yenilikçi çalışma prensipleri doğrultusunda hizmette sınır tanımamaktayız.
Çalışmakta olduğumuz firma personelini evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve mesai saati bitiminde, huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz.
Acarlar Turizm Seyahat, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek gezi, düğün ve toplantı hizmetleri vb. gibi araç taleplerinizi de karşılamaktadır. Güvenilir kadromuzla en kısa zamanda isteklerinize cevap verilmektedir
Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Şirketimiz deneyimli personeli ve geniş araç filosu ile bu talepler doğrultusunda isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunmaktadır.
Acarlar Turizm Seyahat, şehir içi ve şehirler arası, gezi ve transferlerinizi dikkatli ve eksiksiz olarak organize eder. Anlık değişiklikler için daha önceden önlemlerini alır ve sürprizlere hazırlıklıdır. Havalimanı otel ve havalimanı şirket transfer hizmetleriniz 4-10-16-19- 27-35-46 kişilik, 0-5 yaş gruplarındaki araçlarla, konusunda uzman sürücüler tarafından gerçekleştirilmektedir
Düğün, nişan, toplantı ve merasim, Şehir içi ve Şehirler arası gezi gibi organizasyonlarınız için yine 4- 10-16-19-27-35-46 kişilik, 0-5 yaş gruplarındaki araçlarla, konusunda uzman sürücüler ile gerçekleştirilmektedir. Sizi hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayan Acarlar Seyahat gelecek günlerde daha büyük başarılara sizin katkılarınızla imza atmaya ve memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.
Personel, öğrenci taşımacılığı ve gezi organizasyonlarında HAYATINIZ VE SEVDİKLERİNİZE KAVUŞMAK BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR’ sloganı ile hareket eden Acarlar Turizm Seyahat:
Genç, dinamik, profesyonel yönetim kadrosu,
Eğitimli, güvenilir personeli,
Modern ve bakımlı araç filosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak;
zamanında, güvenilir hizmet sunmayı ve kalite hedefleri doğrultusunda kalite seviyesini sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir.
Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden AcarlarTurizm Seyahat, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.