Kurumsal

ACARLAR TURİZM

Güvenli, Konforlu, Tam Vaktinde

Kaliteyi vazgeçilmez bir esas alarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm hizmetlerde lider şirketler arasında olmayı hedefliyoruz.

Kurum, Okul, Firma ve Fabrikaların yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarınızı kusursuz organize ediyoruz.

Faaliyet verdiğimiz hizmet alanında her zaman kaliteli, güvenilir ve sürekli tercih edilen bir turizm şirketi olmayı başardık.

Yılların verdiği tecrübe ile birçok kuruluşta personel taşımacılığı öğrenci taşımacılığı, özel transfer hizmetlerinde vizyonumuza en uygun şekilde hizmet vermekteyiz.

Önceliğimiz, konforunuz ve güvenliğiniz...

Neden Acarlar Turizm?

Personel, öğrenci taşımacılığı ve gezi organizasyonlarında “HAYATINIZ VE SEVDİKLERİNİZE KAVUŞMAK BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR” anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Zamanında, güvenilir hizmet sunmayı ve kalite hedefleri doğrultusunda kalite seviyesini sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz.

  • Genç, dinamik, profesyonel yönetim kadrosu
  • Eğitimli, güvenilir, deneyimli personel kadrosu
  • Modern ve bakımlı araç filosu

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden Acarlar Turizm Seyahat, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.